Kurs do PWST - Online

Lart studiO Live Search

Kurs do PWST - ONLINE

kurs pwst online3 MIESIĘCZNY WIECZOROWY KURS DO PWST - ONLINE

 

 

 

 

MAJ
15
2020
Rozpoczęcie Kursu
 
SIE
15
2020
Zakończenie Kursu
 

 

     ONLINE→ 12 godz. zajęć praktycznych  tygodniowo, w ok.10 osobowych grupach

 

       DOŁĄCZ DO GRUPY!

 

     850 PLN MIESIĘCZNIE

 

 

                   Taniec, Rytmika, Gimnastyka.

 

                   Teksty, Interpretacja, Improwizacja.

 

                   Emisja, Piosenka, Solfeż.

 

                   Działania aktorskie, Zadania na tekstach.

 

               Wymowa, Dykcja, Konsultacje Logopedyczne.

 

 

 

 

 

Co ty na to? Masz wątpliwości i pytania? Napisz do nas maila! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekonaj się  jakie to proste, jedno kliknięcie a znajdziesz się w niesamowitej wirtualnej klasie. Możesz to zrobić, gdziekolwiek jesteś. Nie wychodząc z domu, spróbuj swoich sił w aktorstwie, w magiczny sposób przenieś się do Krakowa i poczuj wyjątkowy klimat Lartu. Teraz możesz do nas dołączyć.

Do zobaczenia!

 
 
 
 

 

    Żeby się zapisać na Kurs zapoznaj się z naszymi OWU i Regulaminem dla                                                             Kursów Online. Następnie kliknij  poniższy link:

     Płacę 1 ratę Kursu 

   

 

 

 

 

Zobacz Nasze Najczęściej Zadawane Pytania i Watpliwości Dotyczące Kursu do PWST-Online


Jeżeli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości napisz do nas odpowiemy tak szybko lak to możliwe.

Skontaktuj się z nami 

 - Większość osób , które przychodzą do Lartu albo na kurs nie ma doświadczenia. Tak naprawdę zajęcia na kursie niczym się nie różnią od tych w Larcie, poza tym, że odbywają się w weekendy i jest ich po prostu mniej. Różnice w "zaawansowaniu" znikają po 2 tygodniach. To są zajęcia indywidualne, nikt nikogo z nikim nie porównuje. Pracujesz nad sobą i to jest najważniejsze. Nie oglądaj się na innych, którzy chwalą się tym , jaki kurs kończyli i z kim to oni zajęć nie mieli. Wychodzą na scenę i często okazuje się , że mają mnóstwo złych nawyków. Tutaj w Larcie wszystko jest "od początku". Na każdych zajęciach. I małymi kroczkami do przodu. Zacznij od szukania tekstów. Przygotuj 2 -3 teksty, które wg Ciebie byłyby dobre na egzamin i naucz się ich dobrze na pamięć. Zapisz się na kurs i "uszy do góry!"

- Do udziału w kursie niezbędny jest komputer/ tablet lub telefon z dostępem do internetu. W miarę możliwości prosimy zadbać o jak najlepszy zasięg. Wymagana jest także kamerka internetowa i mikrofon – wystarczą takie wbudowane w laptop, tablet lub telefon.

- Żeby zapisać się na kurs, nie musisz mieć matury. Wystarczy, że jesteś w Liceum/ Technikum. Im wcześniej zaczniesz pracować nad sobą i przygotowywać się do egzaminu, tym lepiej.

- Żeby zapisać się na kurs, wystarczy, że klikniesz przycisk „PŁACĘ...” i dokonasz płatności online. Jeśli twoja płatność została zrealizowana pomyślnie, jesteś na liście uczestników. Pamiętaj, że na adres e-mail, który podasz w formularzu będziemy przesyłać bieżące informacje na temat kursu. Nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty.

 - Kurs Online odbywa się przy pomocy aplikacji Zoom. Aby dołączyć do zajęć nie jest konieczne zakładanie konta, wystarczy, że klikniesz w podany przez nas link, następnie zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu i gotowe.

 - Na pierwsze zajęcia przygotuj tekst prozą, współczesny , najlepiej w pierwszej osobie - opanowany pamięciowo.

- Kurs Online stworzony został na podstawie programu naszego Rocznego Studia Aktorskiego. Jest szansą dla tych, którzy nie mogą zamieszkać w Krakowie, ale bardzo pragną poczuć wyjątkowy klimat Lartu. Dzięki 28- letniemu doświadczeniu w pracy z młodymi aktorami wiemy, co tak naprawdę niezbędne jest w przygotowaniu do egzaminów do PWST. Praca na Kursie Online jest tak samo skuteczna jak zajęcia stacjonarne. Efekty nauki uzależnione są głównie od pracy Larciarza, jego postępów w nauce, zarówno na kursie jak i podczas rocznej szkoły.

- Tak, na kursie online odnajdzie się każdy kto chce rozwijać swoje umiejętności aktorskie. Nie ma żadnych limitów wieku. Jeśli masz motywację i chęć pracy nad sobą, zapraszamy! Kto wie, może po kwarantannie stwierdzisz, że zmieniasz zawód.

 

Nikt nie dał mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzącyh w Larcie


Urszula Grabowska w Larcie