News

Lart studiO Live Search

 Lart to bardzo energetyczne miejsce. Tak naprawdę tutaj się, w moim przypadku, wszystko zaczęło. Zespół ludzi, z którymi robisz sceny, którzy na Ciebie patrzą, i których Ty też oceniasz. Przygotowujesz się do czegoś cały czas. Wszyscy się przygotowują. To jest rok a potem, tak naprawdę, w szkole teatralnej nie spotkałem się z taką intensywnością gniecenia samego siebie. To jest czas zapierdalania, żeby potem zebrać z tego przyjemność. Tutaj próbujesz się jak najbardziej nagiąć bo jeszcze ten cel nie został osiągnięty. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas. Zrobiłem co w mojej mocy. Czułem, że jestem przygotowany do tego egzaminu.

 

 


10 grudnia 2015 o godz. 15.15 na sali Teatralnej odbyło się niezwykłe spotkanie z przystojnym mężczyzną, świetnym akorem, gwiazdą filmów "Sala samobójców" i "Płynące wieżowce", a także seriali "Barwy szczęścia" i "Ojciec Mateusz" Bartoszem Gelnerem - Absolwentem Lart studiO*2008 ! Z okazji zbliżającej się 24 rocznicy założenia Lart studiO* Bartek podzielił się z Nami wspomnieniami o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktora , o egzaminach do szkoły teatralnej i pracy na planach filmowych.

 

 

 


Bartek z wizytą w Larcie!

 

Bartek na scenie Lartu!

 

 

 

 

Bartosz Gelner / Lart*2008: Spytałem rodziców, czy zasponsorują mi rok w Larcie

 

Bartosz Gelner / Lart*2008: Postanowiłem przez rok przygotować się do egzaminów w Larcie

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...844 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadz