News

Lart studiO Live Search

 Jak zdałam za trzecim razem, już po Larcie, to byłam o wiele przytomniejsza na tych studiach. Tam może nie być czasu na to, żeby znaleźć siebie jako aktora. Lart bardzo mnie ukształtował. Ja doskonale wiedziałam jaki teatr chcę uprawiać, jakie mam podejście do aktorstwa i potrafiłam będąc na I roku AT powiedzieć, że coś mi się nie podoba, a coś podoba. Nie dałam się do końca przerobić na taką dziewczynę, która tak będzie stała na scenie i nie wiedziała w jakim kierunku chce pójść, jak jej reżyser nie powie. Jeżeli przepracujesz ze swoim serduchem, naprawdę kupę godzin, tak szczerze, dotkniesz siebie gdzieś tam wewnątrz i staniesz na egzaminie.

  Agata Wątóbska Absolwentka Lart studiO*2003 opowiada o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktorki i o egzaminach do szkoły teatralnej. Fragmenty Panelu Dyskusyjnego zarejestrowane 27.02.2012 r. z okazji obchodów XX - lecia Lart studiO* oraz fragmenty występu Agaty Wątróbskiej na Urodzinach Lart studiO* w krakowskim Klubie "Pod Jaszczurami".

 

 


Agata z wizytą w Larcie!

 

 

 

 


Agata na scenie Lartu!

 

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...844 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 2436

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 2653

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 2895

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 2632

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 2701

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 2625

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 2508

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 2392

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 2729