News

Lart studiO Live Search

 Wygrałam casting do głównej roli w spektaklu Romeo i Julia w 2002 roku. Pierwsze kroki postawiłam właśnie na deskach gorzowskiego teatru. Tak zaczęła się moja droga teatralna, jakby posmakowałam tego. Postanowiłam więc zdawać do szkoły aktorskiej w Łodzi. Dostałam się dopiero za drugim razem. Przez rok przygotowywałam się do egzaminów w krakowskim Lart studiO.

  Wygrałam casting do głównej roli w spektaklu Romeo i Julia w 2002 roku. Pierwsze kroki postawiłam właśnie na deskach gorzowskiego teatru. Tak zaczęła się moja droga teatralna, jakby posmakowałam tego. Postanowiłam więc zdawać do szkoły aktorskiej w Łodzi. Dostałam się dopiero za drugim razem. Przez rok przygotowywałam się do egzaminów w krakowskim Lart studiO.

 

Na drugim roku studiów dostała szansę zagrania w teatrze Polonia. Jak mówi, wszystko dzięki profesorowi Gajosowi. No i się udało. Została podpatrzona przez reżysera filmu "To nie tak jak myślisz kotku". Film, który właśnie wszedł na ekrany kin to typowa farsa, seria kłamstw, omyłek i niespodziewanych zwrotów akcji, w których uczestniczy Małgorzata Kocik.

- To był straszny dzień zagrać "Grube ryby" w Gorzowie, a to dlatego, że bardzo się bałam. Wiedziałam, że przyjdzie rodzina, wielu znajomych mamy i moich, także chciałam, żeby wyszło jak najlepiej. A wiadomo, że czasami jak się chce za bardzo, to może coś nie wyjść. Poza tym występ w Gorzowie to było coś wspaniałego - tłumaczy.

Wie, że to co dzieje się teraz w jej życiu, to duża szansa na świetny rozwój kariery ale podkreśla, że w tym zawodzie nie wolno osiadać na laurach.

- Dziś coś jest jutro niczego nie ma. Poznałam wielu wspaniałych ludzi, jak Krystyna Janda, Cezary Żak, Artur Barciś i wewnętrznie bardzo się cieszę ale nie można się tym unosić. Czeka mnie jeszcze długa droga, muszę dostać się na trzeci rok, potem kolejny dyplomowy i tak dalej - mówi.

- Zagrałam w dwóch farsach teraz mam wielką ochotę na coś poważniejszego. W szkole udało mi się ruszyć prace nad "Pułapką" Tadeusza Różewicza. Marzy mi się też coś Szekspira, może już nie Julia ale Lady Makbet?

 

Marcin Słowiński

gorzów24.pl

 

 

 


Gosia na scenie Lartu!

 

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...844 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 2436

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 2653

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 2895

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 2632

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 2701

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 2625

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 2508

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 2392

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 2729