News

Lart studiO Live Search

 Nie chcieli mnie przyjąć bo mówili, że "za stary". Poszedłem więc do prywatnej szkoły aktorskiej Lart studiO w Krakowie. Po roku uparcie spróbowałem po raz trzeci i dostałem się w wieku 27 lat na Wydział Aktorski we Wrocławiu. Skończyłem go, rozpocząłem pracę w teatrze i powróciła myśl, że to co robię to mało... więc spróbowałem i wyreżyserowałem film.

  Urodzony za czasów Gierka w Dzierżoniowie. Z porodówki do domu tato przywiózł go nowiutką syrenką 104. w podstawówce ogromne trudności z wychowaniem. W piątej klasie sąd koleżeński w obecności rodziców, rady rodziców, milicjanta i kuratora. Nie przeszkadzało mu to jednak aby być równocześnie wzorowym ministrantem. Poprzez naganne zachowanie nieprzyjęty do Technikum Samochodowego (mimo zdanych egzaminów na czwórki) rozpoczął naukę w techników mechanizacji rolnictwa jedynie po to aby zrobić za darmo prawo jazdy.

Z miłości do kobiety po zdanej maturze nie poszedł na studia tylko do wojska. W trakcie półtorarocznej służby dwa razy siedział bo znowu był niegrzeczny. Chciano go przenieść do jednostki karnej w Orzyszu, ale trochę wcześniej ją zlikwidowano. Po powrocie z wojska nie potrafił odnaleźć siebie w nowej rzeczywistości polskiej. Wyjechał do Brukseli, po kilku miesiącach deportowano go za pracę na czarno. Wyruszył na południe do Włoch i tam spędził parę wspaniałych lat swojego życia. Ale nadal czegoś szukał.

Trenował różne dyscypliny sportu, miał w życiu i malucha i Porsche, wiele wspaniałych kobiet (o jednej nie może zapomnieć do dziś), parę razy się zakochał... Jednak wciąż męczyła go myśl, że coś go omija, że to co robi to nie to co chciałby, że trwa na niewłaściwej stacji.

- Wróciłem do Polski i zacząłem zdawać do PWST. Nie chcieli mnie przyjąć bo mówili, że "za stary". Poszedłem więc do prywatnej szkoły aktorskiej Lart studiO w Krakowie. Po roku uparcie spróbowałem po raz trzeci i dostałem się w wieku 27 lat na Wydział Aktorski we Wrocławiu. Skończyłem go, rozpocząłem pracę w teatrze i powróciła myśl, że to co robię to mało... więc spróbowałem i wyreżyserowałem film.

 

fpff.pl/biografia/6477,,,

Robert_Wrzosek

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...844 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 2436

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 2653

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 2895

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 2632

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 2701

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 2625

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 2507

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 2392

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 2729