News

Lart studiO Live SearchPrzeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. To co wyniosłam z tego miejsca to takie człowieczeństwo, poczucie bycia razem. I to co było dla mnie tutaj bardzo cenne, to te zajęcia takiego uczenia się samego siebie. To czego mnie tutaj nauczono, to co ja tutaj przerobiłam, to przede wszystkim : trening indywidualny, personalny i odwaga. To nie chodzi o tupet. Chodzi o odwagę w ryzykowaniu, bo trzeba popełniać błędy. Ja wylatywałam z zajęć czterokrotnie, spadałam do innej grupy, bo mi mówili, że się nie nadaję, że jestem ładna i nic więcej w sobie nie mam. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

  Anna Cieślak / Lart*2000 opowiada o swojej pierwszej Szkole Aktorskiej , o zawodzie aktorki i o egzaminach do szkoły teatralnej. Fragmenty Panelu zarejestrowane 27.02.2012 r. z okazji XX - lecia Lart studiO* .

 

 


Ania z wizytą w Larcie!

 

 

 

Anna Cieślak / Lart*2000: W Larcie nauczyłam się naprawdę niesamowicie dużo

 

Anna Cieślak / Lart*2000: Do kolejnego egzaminu solidnie przygotowywałam się w Larcie

 

Anna Cieślak / Lart*2000: Nie poddałam się, kiedy pierwszy raz nie dostałam się

 

 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...844 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

Urszula Grabowska / Lart*1996:

Nikt nie dal mi z siebie tyle, ile dostałam od prowadzących w Larcie. Polecam Lart wszystkim..

Hits: 2093

Bartosz Gelner / Lart*2008

Lart to bardzo energetyczne miejsce. To był dla mnie mega przełomowy, inaczej lepiący mnie czas.

Hits: 2288

Anna Cieślak / Lart*2000:

Przeszłam tutaj ogromną szkołę, chyba najtrudniejszą w życiu. Ja się tu naprawdę obudziłam i zaczęłam pracować.

Hits: 2502

Paweł Małaszyński / Lart*1998:

Przyjechałem tutaj i zakochałem się w tym miejscu, zakochałem się w tych profesorach i naprawdę ci ludzie, tu, nauczyli mnie stać na scenie.

Hits: 2260

Marta Nieradkiewicz / Lart*2003:

Lart to był bardzo trudny rok dla mnie jako dziewczyny, która chciała zostać aktorką. Byłam poddana ostrej krytyce. Nie było litości.

Hits: 2352

Leszek Lichota /Lart*1998:

Gdyby nie Lart to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że na pewno by mnie nie przyjęli do żadnej szkoły. Lart dał mi dużo więcej niż 4 lata studiów.

Hits: 2258

Magda Turczeniewicz /Lart*2002:

Lart to jest takie wspaniałe miejsce, które może Wam pomóc dostać się do siebie, do swojej autentyczności.Rok w Larcie to czas odkrywania i wyzwalania.

Hits: 2132

Janusz Kruciński / Lart*1995:

Lart to jest ten rodzaj harówki, gdzie ludzie zaczynają pokonywać największe swoje słabości, zaczynają się między nimi zupełnie inne relacje.

Hits: 2048

Olga Frycz / Lart*2006:

Przyszłam do Lartu, przeszłam tutaj swoje, oczywiście... Uczyłam się przez rok. Naprawdę ciężko pracowałam.

Hits: 2322